O firmie
 
O FIRMIE
 
Prywatna firma „KARO-PLAST” powstała w 1982 r. Od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji akcesoriów i kompletów łazienkowych z tworzyw sztucznych i jest jednym z wiodących producentów tej branży w Polsce.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Konstancin-Jeziorna odległej ok. 20 km od centrum Warszawy. Zapewnia to dogodny dojazd od głównych węzłów drogowych.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, wykwalifikowana i stabilna załoga, specjalizowany park maszynowy gwarantują wysoką jakość i trwałość naszych wyrobów.
Oferta handlowa „KARO-PLAST” zawiera szeroka gamę wyrobów łazienkowych o atrakcyjnej kolorystyce i wzornictwie, opakowanych w nowoczesne opakowania.
Systematycznie powiększamy również ofertę produkowanych przez nas artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych.

„KARO-PLAST” współpracuje z dużymi sieciami handlowymi, hurtowniami i punktami sprzedaży na terenie całego kraju, obsługiwanymi przez lokalnych dystrybutorów.

Wyroby naszej firmy są obecne również na rynkach zagranicznych: zarówno Europy Środkowej, Wschodniej jak i Zachodniej.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i skłoni do współpracy. Z przyjemnością udzielamy wszystkich informacji dotyczących wyrobów i warunków sprzedaży. Prosimy o kontakt telefoniczny, listowny lub za pomocą poczty elektronicznej.